ג'טליינר

יודעים בדיוק מה לעשות שלב אחרי שלב

מה יש לדבר בכלל? הקורס מועבר באופן מסודר וברור כיף להבין את הדברים בצורה קלה. צורת הלימוד והדוגמאות זה אחד הדברים ה-חזקים אצל חיים אז מה הפלא שכולם נהנים, מבינים יודעים? היה שיעורים מקסימים בג'ט היו שיעורים טובים באפיון היו שיעורים חזקים בשיווק (כן גם מה שיודעים אבל בצורה כ"כ מחולקת ומסודרת שאח"כ יודעים בדיוק …

יודעים בדיוק מה לעשות שלב אחרי שלב לקריאה »

הקורס הזה בנה (אותי ו)את האתרים שלי

הקורס מועבר בצורה מרתקת, מושך להקשיב, כל החומר בנוי בצורה שמזמינה לנסות, הכל ברור ומפורט. הקורס הזה בנה (אותי ו)את האתרים שלי. מחכה לקורס הבא, תעדכנו.

מרצה שחשוב לו שידעו ויצליחו

קורס מתקדם מאוד, מרצה אלוף שיודע היטב את החומר ומסביר בצורה מעולה! מרצה שחשוב לו שידעו ויצליחו. שווה כל שקל ואת כל הזמן שהשקעתי בזה. ויהיו עוד שעות כאלו, בחזרה על החומר המוסרט וחזרה לנקודות שונות שאני לא ממש זוכרת איך עושים אבל זוכרת שלמדנו. השיעורים המוסרטים הם נכס!!

התמכרתי

אם את רוצה מקפצה באתרי מכירות ובעסק בכלל – לכי על זה! התמכרתי ליום רביעי ערב – אין סוף של מידע וטוב – לי לעסק וללקוחות שלי.

הקורס הקפיץ את רמת הידע שלי באיזה 500 דרגות

קורס מקיף מאוד, מלא בתוכן שהקפיץ את רמת הידע שלי באיזה 500 דרגות. המון תמיכה מהקבוצה ובעיקר מהמרצה, שנתן את התחושה שכל משתתף הוא כמו בן יחיד, וההצלחה שלו חשובה לו באופן אישי. אוירה נעימה עם קצת שטויות וצחוקים גם בנושאים הכי מורכבים, והכי מדהים שכל נושא הכי מורכב שהוא, פתאום אחרי השיעור נראה כזה …

הקורס הקפיץ את רמת הידע שלי באיזה 500 דרגות לקריאה »

כבר לא מפחדת לגשת לאתרים שנראים מסובכים

הקורס עוזר לי לבנות אתרים חכמים ונכונים יותר, דבר שמפחית עבודה מיותרת. לא לפחד לגשת לאתרים שנראים ממבט ראשון מסובכים מדי. לחקור ולראות שזה דווקא משהו שאני כן מסוגלת להתמודד איתו.

להתמקצע לרמת על

כל בונה אתרי תדמית וחנויות צריך את הקורס הזה כדי לדעת פרטים קטנים ו/או גדולים ולהתמקצע לרמת על, וזה רק דרך המפתח הזה שנקרא – חיים בניסטי

היה שווה כל שקל

קורס חובה לכל מי שרוצה להתקדם בתחום של בניית אתרים לבניית אתרים מורכבים יותר. החומר הועבר בצורה בהירה ורהוטה. כמעט 100% מהתכנים היו חדשים עבורי למרות שאני כבר כמה שנים בתחום. חיים מרצה מעולה בעל כושר הסברה מיוחד, אדם נעים ונדיב לב, אינו שומר סודות לעצמו ומשתף בכל החומר והתוכן מבלי להסתיר. אני ממש מאושרת …

היה שווה כל שקל לקריאה »

הקורס המומלץ ביותר בתחום

תקשיבו, זה הקורס המומלץ ביותר בתחום!! חיים הוא גאון טכנולוגי, שיודע להעביר את החומר בצורה שאי אפשר לא להבין!! וזה נושאים מורכבים! בסופו של דבר השיעורים הם סוג של כיף. בנוסף ההסרטות שניתנות לצפיה שוב ושוב חיוניות מאד. שיעורי הג'ט עזרו מאד!!! ממש ייעל את העבודה הרבה יותר משחשבתי!

העליתי מחיר פי 2 ממה שהייתי לוקחת

חיים תדע לך שבזכות הקורס העליתי מחיר פי 2 ממה שהייתי לוקחת! אני לא מאמינה אבל אנשים לא מתווכחים איתי בכלל על המחיר, וכולם לקחו ולא רק לקחו אלא גם המליצו עלי!

שניכנס לתא הטייס?

שכחת סיסמה?

שחזור סיסמה:

שכח את הסיסמה? הזן את שם המשתמש או כתובת הדואר אלקטרוני. תקבל קישור לאיפוס סיסמה באמצעות דואר אלקטרוני.

או